Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Безметалеві конструкції

Стоматологія - одне з найбільш динамічно розвиваючихся напрямків у медицині. За останні кілька років відбулися значні зміни в терапевтичній стоматології, ортодонтії, ортопедії. Одне з найбільш перспективних напрямків в ортопедії - безметаллова кераміка на основі цирконію.

Безметалова кераміка безпечна для людського організму, а зовнішній вигляд таких коронок повністю відповідає зовнішньому вигляду природних зубів. У протезуванні безметалловая кераміка використовується у вигляді вкладок, накладок, вінірів, а також зубних коронок без металу, безметалових бюгельних протезів. У переважній більшості випадків це незнімні протези, але при необхідності безметалловая кераміка може бути використана і при виготовленні знімних конструкцій.

Показання для використання керамічних протезів

Відсутність одного або декількох зубів, необхідність реставрації сильно пошкоджених зубів, викривлення зубних одиниць, наявність у пацієнтів алергічних реакцій на металокераміку - у всіх цих випадках можуть застосовуватися зубні протези з кераміки, які підходять як для передніх, так і для жувальних зубів.

Переваги безметалловой кераміки Amel Cad / Cam Lab

Основні переваги виробів з кераміки:

 • Високі естетичні характеристики. Безметалеві протези ідеально імітують натуральні зуби.
 • Стабільні кольрові характеристики. Пігменти в продуктах харчування не змінюють колір протезів.
 • Висока гігієнічність. Керамічні протези мають ідеально гладку поверхню, на якій не накопичується зубний наліт.
 • Стійкість до кислот, які містяться в продуктах харчування.
 • Матеріал не викликає алергії, повністю біосумісний.
 • Висока точність форм і розмірів. Технології виготовлення дозволяють створювати протези з розмірами і формою, в точності відповідають розмірам і формі натуральних зубів.
 • Зуби обточуються мінімально, немає необхідності в депульпації.
 • Матеріал має гарні теплоізоляційними характеристиками, завдяки чому тепло і холод не передаються зубах.
 • Довговічність. При правильній експлуатації і відході протези можуть служити 15 і більше років.

Види безметалловой кераміки

Існують наступні види безметалловой кераміки в стоматології:

 • Пресовані керамічні коронки. Вироби, в яких використовується прес-кераміка відрізняються високою міцністю. Матеріал дозволяє точно передавати відтінки природної зубної емалі. Щоб зафіксувати такі протези не потрібно сильно обточувати протези. Це великий плюс, оскільки вдається зберегти здоров'я використовуваних в якості опори зубів і збільшити термін служби протеза. Технології виготовлення виробів з пресованої кераміки дозволяють використовувати їх в будь-якому відділі зубного ряду.
 • Коронки з каркасом з діоксиду цирконію. Цирконій - матеріал білого кольору, який не видно через шар порцеляни. Має повну біосумісність, не викликає алергічних реакцій, запалень в тканинах. Зносостійкість таких виробів в кілька разів вище, ніж у металокераміки.

Виготовлення безметаллових коронок

Сучасна стоматологія - це велика кількість інновацій та виготовлення керамічних коронок також відбувається з використанням інноваційних методів. Для створення ідеальних протезів вдаються до допомоги CAD / CAM технології, методу пресованого литися IPS e.max, а також гальванопластики. Всі етапи автоматизовані, що дозволяє уникнути помилок.

Модель майбутнього протеза створюється в спеціальному програмному забезпеченні на підставі цифрового зліпка зубного ряду. Всього за кілька етапів відбувається виготовлення керамічних зубів:

 • створення каркаса з заготовки на фрезерному верстаті і його подальший випал в печі, що дозволяє зробити матеріал надміцним;
 • пошарове нанесення порцелянової маси - після створення чергового шару виріб піддається випалу;
 • фарбування в колір, який в точності відповідає кольору зубів пацієнта.

Повна автоматизація всіх процесів дозволяє виключити помилки і необхідність проведення коригувань.

Реставрація суцільнокерамічних конструкцій

Незважаючи на те, що коронка цільнолита з керамічним облицюванням розрахована на великі навантаження, при надмірному тиску можливі її пошкодження. Як правило, це відбувається внаслідок активного механічного впливу, наприклад, удару, падіння, вживання в їжу занадто твердих продуктів. Пошкодження можливі при бруксизмі або порушеннях прикусу.

При наявності дефектів проводиться заміна протеза або його реставрація. Ремонт виконується при невеликих відколах. Місце пошкодження полірується і покривається композитним матеріалом, після чого ділянці надається необхідна форма. Як правило, така реставрація виконується в кріслі стоматолога і займає не більше години. Її вартість також невелика.

Вартість суцільнокерамічних протезів

Застосовувані витратні матеріали, методи протезування, кількість реставрованих зубів - основні фактори, що впливають на вартість безметалловой кераміки, тому більш точно дізнатися ціну виготовлення безметаллових конструкцій можна у консультантів центру.

Зуботехнічна лабораторія Amel Cad / Cam Lab в Дніпрі надає фахівцям унікальну можливість використовувати в своїй роботі інноваційні технології: CAD / CAM, 3D-друк, які дозволять підвищити продуктивність і якість роботи кабінету або клініки, розширять перелік пропонованих послуг. Наша лабораторія пропонує виготовлення безметалловой кераміки на замовлення: використовуйте наші можливості в своїх цілях і за доступною ціною!

Показати все...