Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Капи

Капи або елайнери використовуються в стоматології для корекції прикусу, відбілювання, профілактики бруксизма. Виробництво оклюзійних елайнеров, виготовлення капи для відбілювання зубів - завдання зуботехнічної лабораторії. Amel Cad / Cam Lab - сучасна лабораторія, яка використовує у виробництві стоматологічних кап digital технології, завдяки яким:

 • вироби моделюються в 3D форматі;
 • практично всі процеси виготовлення відбуваються автоматично;
 • готові капи, надруковані на 3D принтері, відрізняються високою точністю виготовлення (до 15 мкм).

Висока якість матеріалів і точність виробництва ортодонтичних та ортопедичних конструкцій - запорука ефективного та комфортного лікування.

Які капи ми виготовляємо?

У Amel Cad / Cam Lab ви можете замовити:

 1. Виготовлення кап для відбілювання.
 2. Ретенційні елайнери.
 3. Виготовлення капи при бруксизмі.
 4. Міорелаксуючих капи.

У нашій лабораторії можливе виготовлення універсальних і індивідуальних кап. Наприклад, каппа для відбілювання зубів моделюється з термопластичного матеріалу. Перед використанням її занурюють в гарячу воду, матеріал стає пластичним, і коли пацієнт одягає конструкцію на зуби, термопластик «підлаштовується» під форму зубів і оклюзійні особливості зубного ряду.

Інша функціональне призначення має каппа ретенційна, яка, по суті, являє собою «невидимі брекети» і використовується в ортодонтичному лікуванні. Для таких виробів важливо анатомічна відповідність моделі щелепи пацієнта і висока точність виготовлення. Тому ретенційні конструкції створюються за індивідуальним зліпком або результату сканування ротової порожнини. Так само відбувається виготовлення капи при бруксизмі.

Особливості виробництва стоматологічних капп в Amel Cad / Cam Lab

У виробництві елайнеров використовуються сучасні цифрові технології і якісні безпечні матеріали преміум класу. Тому ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість готових конструкцій.

Як здійснюється виготовлення капи для відбілювання зубів, для корекції прикусу, захисту зубів при бруксизмі? Алгоритм наступний:

 • ви надаєте нам 3D знімок;
 • програма створює цифрову модель майбутнього виробу;
 • 3D принтер, оснащений технологією безконтактної мембранної світловий друку, точно і швидко виготовляє виріб.

Ми пропонуємо зручний формат співпраці для всіх фахівців, які прагнуть до підвищення якості послуг, що надаються шляхом впровадження нових технологій. Якщо у вашій стоматології немає цифрового скан обладнання, ви можете замовити виготовлення капи при бруксизмі, ретенційних кап за зліпком. В цьому випадку ви відправляєте нам гіпсову модель щелепи, ми робимо її сканування для отримання цифрової моделі, по якій буде надруковано готовий виріб.

Переваги замовлення кап в Amel Cad / Cam Lab

Вам потрібна каппа для бруксизма - купити її ви можете в Amel Cad / Cam Lab в Дніпрі. Співпраця з сучасної зуботехнічної лабораторії дає вам масу переваг:

 1. Над виконанням вашого замовлення працює досвідчений висококваліфікований персонал.
 2. Точне виготовлення кап для відбілювання, індивідуальних кап із застосуванням інноваційних програм і цифрового обладнання.
 3. Висока якість готових виробів, у виробництві яких використовується першокласне сертифіковану сировину (силікон, біопластик, термопластик) провідних виробників.
 4. Повний спектр послуг зуботехнічної лабораторії.
 5. Тісна співпраця працівників лабораторії з профільними фахівцями (ортопедами, ортодонтами), зі стоматологічними клініками.
 6. Виготовлення постійних і тимчасових конструкцій будь-якої складності, для дорослих і для дітей.
 7. Індивідуальний підхід.
 8. Мінімальний термін виконання замовлення.
 9. Високі стандарти безпеки, якості послуг, що надаються.
 10. Гарантія на готові вироби.
 11. Вигідні ціни.

Повний список і вартість послуг лабораторії дивіться в прайсі.

Показати все...