Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Коронки з цирконії

Amel CAD / CAM Lab - це цифрова зуботехнічна лабораторія нового покоління. Тандем високотехнологічних CAD / CAM установок та кваліфікованих зубних техніків дозволяє виготовляти коронки будь-якої складності для ваших пацієнтів з мікронною точністю.

Виробництво ортопедичних зубних конструкцій за допомогою зазначеної технології допомагає стоматологам в 2-3 рази скоротити період протезування зубів та підвищити якість послуг, що надаються.

Ортопедичні протези з діоксиду цирконію

Найбільш затребуваною послугою нашої зуботехнічної лабораторії стало виготовлення цирконієвих коронок. Діоксид цирконію, як матеріал для коронок, впевнено зберігає чільні позиції в області протезування та імплантації протягом останніх двох десятків років. Цирконієві коронки за своєю формою, кольором та світлопроникаюча абсолютно ідентичні рідним зубам пацієнта. Вони максимально біосумісні з пародонтом людини, не викликають алергію та побічні ефекти.

В даний час діоксид цирконію застосовується для виробництва окремих коронок, мостовидних протезів, вкладок та вінірів двох типів:

  • Монолітний, повністю з діоксиду цирконію. Протези такого типу відрізняються високою міцністю, ступенем стирання, стійкістю до зносу. Встановлюються на жувальні зуби, для яких важливіше надійність, ніж естетика.
  • Двошарові коронки. Це коронки з цирконієвим каркасом та керамічним облицюванням. Рекомендуються для протезування передніх зубів, завдяки тому, що відтінок кераміки можна максимально підібрати під рідні зуби.

Реставрації з діоксиду цирконію виготовляються тільки з використанням складного цифрового обладнання. Ми - перша стоматологічна лабораторія в Україні, яка виробляє високоякісні цирконієві коронки за методикою CAD / CAM з точністю до 15 мікрон.

Інноваційна цифрова технологія

CAD / CAM - це цифрова система автоматичного програмування, що включає в себе підсистеми:

  • Computer-aided design - обробка комп'ютерної тривимірної моделі зубного ряду та створення віртуального прототипу зуботехнической конструкції для заміщення дефекту пошкодженого зуба.
  • Computer-aided manufacturing - повністю автоматизоване (за мінімальної участі оператора) виготовлення ортопедичних стоматологічних конструкцій за допомогою фрезера та печі для випалювання кераміки (для двошарових коронок).

Технологія CAD / CAM - це найбільш прогресивна методика виробництва коронок для протезування та імплантації зубів на сьогоднішній день. Точність відхилення конструкцій вимірюється в 15-20 мікрон. Порівняємо: для аналогового випадку ця цифра становить 50-70 мікрон. За рахунок цього конструкція виходить максимально ергономічним та міцною. Повністю виключається проникнення мікроорганізмів під коронку. Пацієнт звикає до реставрації на порядок швидше.

Етапи роботи

  1. Перший етап: передача аналогового зліпка.

Стоматолог ортопед знімає відбитки, після чого відправляє нам аналоговий відбиток.

  1. Другий етап: сканування.

Оператори Amel CAD / CAM Lab оцифровує відбиток для створення віртуальної 3d-моделі зубного ряду.

  1. Третій етап: цифрове моделювання цирконієвої коронки.

Отримана тривимірна модель обробляється в комп'ютерній програмі, де для пошкодженого зуба наші фахівці створюють високоточний віртуальний прототип майбутньої коронки. Файл з цифровим шаблоном передається на фрезерний верстат.

  1. Четвертий етап: виробництво.

Реставраційна модель автоматично виточується на фрезерному верстаті. Цирконієві коронки виготовляються з сертифікованих заготовок брендів Dentsply Sirona (Німеччина), Ivoclar Vivadent (Німеччина), Kuraray Noritake (Японія) преміум-класу.

  1. П'ятий етап: випал в печі для сінтерізаціі оксиду цирконію.
  2. Шостий етап: нанесення кераміки на двошарові моделі.

На цьому етапі каркас покривається брендового керамікою з подальшим випалюванням кожного шару. Кераміці надається необхідний відтінок та проводиться завершальний випал.

Готова цирконієва коронка передається замовнику для подальшої установки. Відзначимо, що товщина каркаса на діоксиді цирконію становить всього 0,5 мм. Його установка вимагає мінімального обточування зубів. При цьому, міцність матеріалу становить 1200 Mna, що набагато більше міцності металу для металокерамічних виробів. Це дозволяє нашій лабораторії проводити не тільки поодинокі коронки, але також протяжні мости та імпланти з вбудованою коронкою.

Установка таких виробів прискорює процес відновлення зубів в 2-4 рази та гарантує більш надійний та естетичний результат, що є однозначним перевагою для сучасних стоматологічних послуг.

Показати все...