Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Металокерамічні коронки

CAD/CAM - це високотехнологічна методика зубного протезування, одна з найпрогресивніших у світовій стоматологічній практиці. Вона має на увазі використання комп'ютерного тривимірного проектування реставрації та її автоматизованого виробництва. Використання протезів з металевим каркасом набуло популярності ще в 50-х роках минулого століття, проте поява CAD/CAM технології вивело виготовлення металокерамічних коронок та якість готової реставрації на абсолютно новий рівень:

 • Показник відхилення скоротився з 50-70 до 15 мікрон;
 • Кількість часу, який доводиться витрачати на виробництво протеза, скоротилося в 5 разів;
 • Висока точність дозвол яє домогтися міцної усадки реставрації та комфортною оклюзії всього за одне відвідування стоматологічного кабінету.

Amel CAD/CAM Lab - єдина в Україні лабораторія, повністю працює в цифровому протоколі. Автоматизоване виготовлення металокерамічної коронки проводиться за допомогою високотехнологічного стоматологічного обладнання під контролем кваліфікованих зубних техніків. Таким чином ми виробляємо:

 • Поодинокі металокерамічні коронки;
 • Незнімні мостовидні конструкції;
 • Тимчасові коронки;
 • Абатменти для імплантатів.

Звичайно, вартість металокерамічної коронки, виробленої за технологією CAD/CAM, перевищує вартість аналогового вироби. Однак, в країні є велика кількість пацієнтів, для яких пріоритетними є саме такі рішення: нехай та більш дорогі, але прогресивні та безпрецедентно надійні.

У роботі нашої лабораторії використовуються сертифіковані люксові матеріали компаній Dentsply Sirona (Німеччина), Ivoclar Vivadent (Німеччина), Kuraray Noritake (Японія). Реставраційні конструкції візуально ідентичні рідним зубам пацієнта, зносостійкі та міцні.

Виробництво металокерамічних реставрацій задопомогою технології CAD/CAM

Отже, спільна робота цифрової техніки та фахівців лабораторії включає такі етапи виготовлення металокерамічних коронок (для пацієнтів сторонніх клінік):

 1. Отримання тривимірної віртуальної моделі щелепи пацієнта: зчитування параметрів аналогового зліпка на зовнішньому сканері або обробка цифрового відбитка.
 2. Розробка віртуальної реставрації: створення високоточної комп'ютерного прототипу майбутньої коронки для зруйнованого зуба. Коригування параметрів моделі проводять фахівці Amel CAD/CAM Lab. Це - найбільш важливий етап, що визначає зносостійкість та ергономіку зуботехнической конструкції. Готовий файл з цифровим шаблоном передається на фрезерний верстат.
 3. Виробництво металевого каркаса на пятіосном фрезерному верстаті лабораторії, покриття його керамікою. Кожен шар зміцнюється в печі Programat P510 від Ivoclar Vivadent (Німеччина).
 4. Шліфування й полірування готової коронки.

Переваги металокераміки CAD/CAM

Наша лабораторія пропонує дантистам Дніпра та інших міст України унікальну можливість використовувати 3D-друк та CAD/CAM технології в своїй роботі. Установка металокерамічної коронки, виготовлення якої займає в 5 разів менше часу, в порівнянні з ручним виробництвом, та високу якість готової реставрації дозволять підвищити продуктивність та рівень обслуговування в клініці.

Переваги такої пропозиції для ваших пацієнтів:

 • Віртуальна примірка протеза та висока точність виробництва дозволяють уникнути проблем з прикусом;
 • Використання якісних біосумісних матеріалів виключає відторгнення протеза;
 • Травматична оклюзія повністю виключена завдяки правильному анатомічному рельєфу емалі;
 • Максимальна ергономіка та безпека: в не більше, ніж 10 мікрон зазор між зубом та протезом не зможуть проникнути бактерії, що провокують інфекцію;
 • Кратне скорочення тривалості всього процесу протезування.

До того ж, металокерамічна коронка, вартість якої кратно нижче цирконієвої, доступна більшій кількості пацієнтів.

Показать все...