Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Металовмісні конструкції (CoCr SLM друк)

Сучасні стандарти диктують свої умови, і сьогодні відсутність навіть одного зуба в роті є достатнім естетичним дефектом. Сучасна стоматологія здатна швидко і ефективно вирішувати подібні проблеми за допомогою протезування, а вартість одиниці металокераміки, незважаючи на дорогі технології, стає все більш прийнятною для більшості пацієнтів. Крім цього, відсутність зубів може стати причиною порушень здоров'я ротової порожнини, шлунково-кишкового тракту і організму в цілому.

Для переважної більшості пацієнтів, які потребують протезування, пріоритетним є зовнішній вигляд коронки і тільки потім її технічні характеристики. Металокераміка є кращим вибором, оскільки її відрізняють не тільки високі естетичні характеристики, але і надійність при відносно невисокій вартості.

Показання для установки металокераміки

У широкому спектрі послуг Amel Cad / Cam Lab присутня і металокераміка, виготовлення якої відбувається в сучасній зуботехнічній лабораторії, а показаннями для її установки може бути відсутність одного або декількох зубів підряд (використовуються мости). Легкі і міцні каркаси під металокераміку можуть бути встановлені на передні і жувальні групи зубів, а також на імплантати. З їх допомогою можна повністю відновити жувальну функцію, оскільки вони чудово витримують великі навантаження. Сучасні технології та обладнання гарантують підбір керамопокриття, яке буде в точності відповідати зовнішнім виглядом природної емалі.

Протезування з використання металокерамічних протезів рекомендовано в наступних випадках:

 • зміна кольору емалі, яке може бути викликане, наприклад, прийомом лікарських препаратів;
 • викривлення зубів;
 • значне ураження карієсом, при яких реставрація за допомогою пломбування недоцільна;
 • відсутність одного і більше зубів в ряду;
 • необхідність в заміні старих протезів;
 • шинирування при пародонтозі.

Види металокераміки

Існують наступні коронки (в залежності від того, з чого виготовлені каркаси під металокераміку):

 • кобальто-хромового сплаву;
 • нікель-хромового сплаву;
 • золото-платинового сплаву;
 • титанового сплаву.

Найчастіше використовують коронки з каркасом з кобальто-хромового сплаву.

Виготовлення металокераміки

Всього за кілька етапів відбувається виготовлення металокерамічних коронок:

 • Отримання цифрового зліпка, для чого найчастіше використовують інтраоральний сканер. У деяких випадках знадобляться класичні зліпки, необхідні для створення гіпсової моделі, яку в подальшому сканують.
 • Створення 3D-моделі. Подальший процес здійснюється за допомогою комп'ютера. Для цього використовується спеціалізоване програмне забезпечення, в якому присутня об'ємне зображення щелепи, протеза і проводиться віртуальна примірка.
 • Виготовлення зубного протеза. Дані про створеної моделі передаються на фрезерний верстат, який виточує конструкцію. Після того, як коронка або міст під облицювання буде виготовлений, наноситься керамопокриття. Кожен шар запікається в печі.
 • Шліфування, полірування. На заключному етапі конструкцію шліфують і полірують, що дозволяє зробити її гладкою, надати блиск.

Переваги виготовлення металокерамічних коронок в Amel Cad / Cam Lab

Металокерамічні протези, виготовлені методом SLM друку, мають наступні переваги:

 • висока точність виготовлення, що гарантує ідеальне прилягання, дозволяє уникнути порушень дикції;
 • максимальний комфорт при носінні;
 • тривалий термін служби конструкції за рахунок малого зазору між зубом і протезом (не більше 10 мікрон), завдяки чому під нього не проникають бактерії, він зберігає стійкість під тиском (в середньому термін служби металокерамічних протезів становить 10-12 років);
 • автоматизація процесу виготовлення, що дозволяє уникнути помилок, які допускає людина;
 • мінімальні терміни виготовлення: протезування може бути проведено за один день.

Вартість виготовлення металокераміки

Матеріал виготовлення каркаса, якість керамічної маси - основні фактори, що впливають на вартість металокерамічних коронок. Вони більш доступні, ніж цирконієві коронки, при цьому зовні не відрізняються від природних зубів і можуть використовуватися для протезування передніх і задніх одиниць зубного ряду. Найістотнішим недоліком металокераміки є наявність структурних неравномерностей (причина їх появи - складна технологія виготовлення), які можуть стати причиною появи відколів і тріщин.

Зуботехнічна лабораторія Amel Cad / Cam Lab в Дніпрі надає фахівцям унікальну можливість використовувати в своїй роботі інноваційні технології: CAD / CAM, 3D-друк, які дозволять підвищити продуктивність і якість роботи кабінету або клініки, розширять перелік пропонованих послуг. Наша лабораторія пропонує виготовлення металокерамічних коронок на замовлення: використовуйте наші можливості в своїх цілях і за доступною ціною!

Показати все...