Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Wax-up

Сучасні технології дозволили об'єднати два основних напрямки стоматологічної реставрації - естетику і функціональність. Один з найефективніших інструментів підвищення якості естетичної реставрації - воскове моделювання оклюзійних поверхонь зубів (Wax Up). Ця техніка дозволяє стоматолога знайти оптимальне рішення проблеми і домогтися найкращого результату в косметичній стоматології з урахуванням побажань пацієнта і його індивідуальних особливостей.

Amel Cad / Cam Lab в м. Дніпро - одна з кращих зуботехнічних лабораторій в Україні, де використовується сучасне цифрове обладнання, різні інновації у виробництві ортопедичних і ортодонтичних конструкцій. Поряд з іншими передовими технологіями, Wax Up ортопедія є одним з ключових напрямків роботи лабораторії. У Amel Cad / Cam Lab працюють техніки високої кваліфікації з великим практичним досвідом, які виконають воскове моделювання зубів в найкоротші терміни, врахують всі нюанси, при необхідності зроблять корекцію, щоб виключити у моделі всі вади і недоліки перед виготовленням постійної конструкції.

Способи воскового моделювання Wax Up

У зуботехнічній лабораторії практикується два методу воскового моделювання:

 1. Wax Up моделювання;
 2. Виготовлення моделі Mock Up.

У першому варіанті на основі діагностичних знімків (зліпків) технік створює з технічного воску модель майбутньої ортопедичної конструкції. Така модель є демонстраційної, тобто, призначена для візуалізації пацієнтом кінцевого результату і уточнення нюансів перед виготовленням постійної конструкції.

Mock Up - воскове моделювання зубів з урахуванням не тільки естетики, але й функціональності конструкції. В цьому випадку Wax Up моделювання - це тільки перший етап створення готового протеза. Після демонстрації моделі за допомогою спеціальної технології, силіконового ключа відтворюється тимчасова конструкція реставрації у пацієнта в роті. Тимчасова модель Mok Up максимально відповідає за характеристиками постійним зубам. Моделювання Mok Up особливо корисно при протезуванні, реставрації зубів, якщо у пацієнта є порушення в розвитку і роботі скронево-нижньощелепних суглобів, проблема стертості зубів, коли потрібно підвищення прикусу. Дана технологія дозволяє лікареві оцінити точність форм і функціональність моделі, поспостерігати за реакцією суглобів, виправити недоліки перед виготовленням та встановленням постійних конструкцій.

Переваги Wax Up ортопедії

Застосування технології воскового моделювання Wax Up в стоматології грає важливу роль. Воно сприяють підвищенню якості всіх видів непрямої естетичної реставрації (установка вінірів, коронок, мостовидних зубопротезних конструкцій).

Переваги проведення воскового моделювання зубів:

 • досягнення кращого розуміння лікарем і зубним техніком побажань і уявлень пацієнта про форму та особливості зубів після естетичної реставрації;
 • можливість візуалізації кінцевого результату, внесення змін, усунення неточностей на початкових етапах;
 • виключення ризику дискомфорту при носінні готової реставрації;
 • мінімізація часу адаптації для пацієнта;
 • збереження здорових зубів.

Завдяки восковому моделювання досягається максимальна точність і високу якість у виготовленні готових зубних реставрацій.

Переваги замовлення воскового моделювання зубів в Amel Cad / Cam Lab

Розвиток і впровадження сучасних методик стоматології в Україні - головна задача компанії Amel Medical Group. Послуги зуботехнічної лабораторії Amel Cad / Cam Lab (Дніпро) відповідають світовим стандартам. Переваги замовлення послуг в нашій лабораторії:

 • співпраця з фахівцями високої кваліфікації;
 • виготовлення конструкцій із застосуванням цифрових технологій, унікальних комп'ютерних програм, високоточного обладнання та якісних матеріалів;
 • гарантія на всі види послуг, що надаються;
 • короткі терміни виконання замовлення;
 • гнучкість і готовність до діалогу;
 • вигідна ціна.

Повний список і вартість послуг лабораторії дивіться в прайсі.

Показати все...